Sepetiniz boş!
Müşteri Hizmetleri         : 09:00 - 18:00  Satış Ve WhatsApp Hattı : 0224 250 99 00 & 0541 589 60 65


 
 
TOPTAN FİYATINA, PERAKENDE SATIŞ 
3 Adet ve Üzeri Toptan Alımlarınız Daha Kârlı.
 
1000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 
Tüm Türkiye İçin Geçerlidir.
 
2 YIL SERVİS GARANTİSİ 
Türkiye'nin Her Yerine Servis Garantisi.
 

Ödeme Ve Teslimat

KREDİ KARTI İLE ALIŞVERİŞ :

Ukabenerji.com ' den yapmış olduğunuz alışverişlerin ödemesini tüm bankaların kredi kartları ile tek çekim yaparak güvenle alış veriş yapabilirsiniz.
 

Ayrıca  Axess , WORLD , bonus , CARDFİNANS, MAXİMUM, ASYAcard ve Paraf özelliği olan tüm kredi kartlarınız ile dilerseniz tek çekim dilerseniz taksitli alış veriş yapabilirsiniz.


Axess , WORLD , bonus , CARDFİNANS, MAXİMUM, ASYAcard ve Paraf'a özel kampanya ile vade farksız 3 taksit imkanından yararlanabilirsiniz.
 
( Bu kampanyadan Axess, Wings , Fish , Citi Axess , Carrefour Axess , Garanti Bonus , TEB Bonus , ING Bonus , Deniz Bonus , Yapı Kredi World , FORTIS , ANADOLUBANK , VakıfBank World , CARDFİNANS, MAXİMUM, ASYAcard ve Paraf Kredi Kartı sahipleri yararlanabilir. )

 

İnternet sitemiz "Rapid SSL ve Verified " sistemleri ile size güvenli bir e-alışveriş deneyimi sunmaktadır.

 

 

HAVALE - EFT :

Havale / Eft ile oluşturacağınız siparişlerinizde ödeme sayfamızda havale yapabileceğiniz banka hesap numaralarımız listelenir ve tercih ettiğiniz banka hesabımıza havale yaparak ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.


Havale / EFT için hesap numaralarımıza İletişim bilgileri sayfasından bakabilirsiniz.

Havale / EFT ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı, siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının Havale / EFT ile hesaplarımıza geçtiği andır.


7 Gün içinde hesaba geçmeyen Havale / EFT siparişleri geçersiz sayılmaktadır.

Havale/EFT ödemelerinizde açıklama kısmına Firma Resmi Adımız olan Ukab Enerji Sistemleri. yazmanızı rica ederiz.

 

 

TESLİMATTA NAKİT ÖDEME :

Satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerin fatura tutarını teslimatı gerçekleştiren kargo görevlisine nakit olarak ödeyebilir alışverişinizi evinizin rahatlığında tamamlayabilirisiniz.

 

Kapıda Ödeme Sistemine Dahil Olmayan Ürünler

Jel Aküler , Solar Paneller ve Solar Paket Sistemler
 

SERVİS VE GARANTİ :

Garanti hizmetlerimiz elektronik endüstrisinin ürünleri ve hizmetleri için olan genel teslimat koşullarımız doğrultusundadır .Garanti durumunda ürünün başlangıçtaki görseli dıştan hasarsız ve teknik müdahalesiz olması gerekmektedir. Aşınma parçaları ve yukarıdaki bilgilere uyulmaması durumları garanti kapsamına girmemektedir .Satış politikamız en uygun fiyata kaliteli ürünü siz müşterilerimize sunmaktır.Sürekliliğimiz açısından satış sonrası durumlarda (iade ,değişim ve servis) ek giderler olan havale ,eft, ve kargo giderleri müşteriye aittir.

 

KARGO : 


Siparişinizi teslim alırken dikkat etmeniz gereken hususlar

Sitemizden verdiğiniz siparişinizde bulunan ürünler size ulaştığında kargo görevlisi yanınızdayken isterseniz teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol edebilirsiniz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık ya da eksiklik söz konusu ise kargo tutanağı hazırlatarak bize geri gönderebilir ya da bilgi verebilirsiniz.
Solarmarketi.com ' un satışını yapmakta olduğu tüm ürünler, siz değerli müşterilerimize ulaştırılmak üzere kargo firmasına teslim edilmeden önce paketlenmesi anında hasar kontrolünden geçmektedir. Firmamızdan hiçbir ürünün hasarlı olarak gönderimi yapılma ihtimali yoktur. Fakat niteliği itibariyle (cam eşya, akü gibi kırılgan veya akıcı yapıya sahip ürünler vb.) hassas ürünler, direkt taşıma esnasında düşürülebilen veya kargo yüklemesinden kaynaklanan hasarlar olabilmektedir. Bu tip durumlarda yapmanız gerekenler;

 

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından size ulaştırıldığında teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapmanız ve kutuda herhangi bir hasar olması durumunda teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine "Hasar Tespit Tutanağı" hazırlaması yönünde uyarınız. Hasarlı kolinizi tutulan tutanakla beraber kargo görevlisine iade ediniz, Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir.

 

Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik, yırtık veya darbeli olduğunu farkettik ne yapmalıyız?

Kargo firmasının görevi Ukabenerji.net ' den yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Siparişinizi teslim aldıktan sonra fark ettiğiniz hasar durumlarında; kargo şubenize hemen bilgi vermeniz ve hasar tespit tutanağı hazırlanması doğrultusunda yardım talep etmeniz gerekmektedir. Eğer kargo şubesinden gerekli yardımı alamaz iseniz bize bilgi vermenizi rica ederiz.

Elinize hasarlı ulaşan ürününüzü size teslimatı yapan kargo firması ve hasar tespit tutanağı ile ulaştırmanız sonucunda, değişim işlemleriniz hızlı bir şekilde tamamlanacak ve tarafınıza tekrar sevkiyatı gerçekleştirilecektir.


Faturam siparişimle birlikte teslim edilmedi ne yapmalıyım?

Kargoyla teslimi yapılan tüm siparişlerin teslimatı faturaya göre yapılmaktadır ve Faturanız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır
Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşeti içerisinde 2 nüsha olarak size ulaştırılmaktadır.
Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve ısrarla isteyiniz. Eğer faturanız, siparişinizle birlikte teslim edilmezse lütfen bize bildiriniz. Faturanızın bir kopyası aslı gibidir kaşeli olarak tarafımızdan size tekrar yollanacaktır.

 

Kargo Süreleri 

 

TÜM TÜRKİYE'YE KARGO ÜCRETSİZDİR.

 


TÜRKİYE içi kargo ile 24-48 saatte teslimat. (Mobil bölgeler hariç.)

 

Belirtilen süreler kargoda sorun olmadığı düşünülerek maksimum öngörülen sürelerdir.

 

Alışverişle İlgili Genel Bilgiler

1. Sitemizde satışa sunulan ürünlerin fiyat güncellemelerinde oluşabilecek yanlışlıklarda, ukabenerji.net satışdan vazgeçme hakkını gizli tutar.

2. ukabenerji.com stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı ukabenerji.net sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.